Jaaz Active Site  


Twoja strona aktywna tak jak TY!

  CMS (ang. Content Management System, CMS) to aplikacja internetowa pozwalająca na łatwe tworzenie, zarządzanie i rozbudowę Twojego serwisu WWW.

Użytkownikom oddajemy do dyspozycji proste w obsłudze panele administracyjne, które są obsługiwane z poziomu przeglądarki internetowej.

Dostęp do stron administracyjnych jest autoryzowany. Uniemożliwia to ingerencję w strukturę serwisu przez osoby do tego nieupoważnione. Panel administracyjny pozwala na wprowadzanie treści tekstowej i graficznej (fotografie, rysunki) lub aktualizację istniejącej.

Cała zawartość wprowadzonych informacji przechowywana jest w bazie danych. Dzięki temu nie trzeba kasować wprowadzonej już treści. Wystarczy w dowolnym monencie włączyć je lub wyłączyć. Pozwala to na zmianę koncepcji graficznej całej strony WWW bez ingerencji w już wprowadzone dane.

Jak to wygląda w praktyce? Przedstawione fragmenty paneli sterowania poszczególnymi funkcjami na stronie relacjonują prostotę obsługi systemu:

:: Logowanie do systemu ::
Panel logowania pozwala wejść do systemu CMS tylko osobom upoważnionym. Każdy nasz Klient (użytkownik) ma indywidualne wejście do swojego systemu.

(Kliknij na obrazek w celu powiększenia)

:: Główny Panel Administracyjny ::
Pierwszym panelem, jaki ukazuje się użytkownikowi jest "Panel Administracyjny". Każdy z paneli tworzony jest indywidualnie wg potrzeb użytkownika.

:: Menadżer plików ::
Moduł ten umożliwia eksport plików (np. zdjęć) z komputera użytkownika na serwer, tak by użytkownik mógł je umieścić na stronie www.

:: Menadżer obrazów ::
Zaawansowana aplikacja do zarządzania bazą zdjęć z opcjami: automatycznego kadrowania, wyboru opływu tekstu i linkowania.

:: Modyfikacja zawartości na danej podstronie ::
Oto jeden z paneli służący do modyfikacji zawartości tekstowej i graficznej na jednej z wybranych podstron.

:: Galeria zdjęć ::
Zaawansowany moduł do tworzenia galerii zdjęć na wybranych przez użytkownika podstronach.

:: Edycja produktu ::
Jeden z wielu paneli sklepu internetowego. Ten umożliwia użytkownikowi zmianę: nazwy produktu, zdjęcia, treści opisu, ceny, stopy podatkowej, terminu dostawy i statusu dostępności towaru.

:: Grupy użytkowników ::
Dzięki temu modułowi użytkownik-administrator tworzy grupy użytkowników i nadaje im określone uprawnienia dostępu do serwisu www.